Na podróżach biznesowych znamy się najlepiej

Oferta biznesowa

Działanie i pasja w biznesie już od 13 lat

Indywidualne
podejście

Pasja

Działanie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z polskimi oraz międzynarodowymi Klientami. Od ponad 12 lat jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie rezerwacji hoteli na największe targi na świecie, a regularne delegacje to nasza specjalność. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy detal. Tutaj każdy element musi pasować do całej układanki. Rozumiemy doskonale na czym polega podróż biznesowa, dlatego indywidualnie dobieramy propozycje do każdego Klienta tak, aby konkurencyjna cena zawsze łączyła się z bezpieczeństwem realizacji zamówienia. Nasz zespół świetnie się sprawdza również w sytuacjach nagłych, podbramkowych, dlatego nasi Klienci czują się z nami bezpiecznie. Produkt biznesowy w ostatnim czasie przeszedł bardzo dużą przemianę, a spółka zyskała szerokie grono stabilnych partnerów biznesowych. Nasza ścisła współpraca z firmą Dinners Club International stwarza naszym Klientom bezpieczne podłoże do finansowania podróży biznesowych, oraz oferuje bardzo atrakcyjne warunki współpracy.

 

Zobacz w czym możemy Ci pomóc:

Incentive travel

Narzędzie całościowego zarządzania do wykorzystania wyjątkowych podróży w celu zmotywowania lub nagrodzenia pracowników za ich pracę wykraczającą poza obowiązki i zbliżającą do osiągnięcia celów firmy. To nasz ulubiony kawałek tortu oraz najszybciej rozwijająca się działalność w naszej firmie. Zespół bardzo kreatywnych oraz doświadczonych osób z pasją codziennie pracuje nad coraz to ciekawszymi pomysłami, aby zaskoczyć naszych Klientów. Niektóre rodzaje wyjazdów motywacyjnych w postaci wyjazdów integracyjnych są wykorzystywane także przez pracodawców do celów budowania zespołu, wzmacniania więzi między pracownikami, wyszukiwania wśród nich nieformalnych liderów, ale także tzw. słabych punktów. W takich wyjazdach coraz częściej biorą udział anonimowo specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi oraz psycholodzy.

Z turystyki motywacyjnej osiągają korzyści zarówno pracodawcy, jak i pracownicy. Z punktu widzenia pracodawcy podróże motywacyjne:

• ułatwiają komunikację i integrację z kierownictwem przedsiębiorstwa oraz z całą firmą,

• kształtują kulturę firmy i zachodzące w niej stosunki międzyludzkie,

• zwiększają entuzjazm pracowników przed kolejną podróżą motywacyjną,

• kształtują lojalność pracowników wobec firmy, przywiązanie do niej, sprzyjają budowaniu i umacnianiu zespołów pracowniczych,

• motywują do wyjazdu turystycznego innych pracowników, którzy w wyjeździe nie brali udziału;

• wzmacniają pozytywny wizerunek pracodawcy w oczach pracownika.

Z kolei korzyści dla pracownika osiągane z turystyki motywacyjnej to zaspokojenie potrzeb:
• wypoczynku, sportowo-rekreacyjnych i zdrowotnych,

• kulturowych i możliwości poznania obcych kultur,

• społecznych, w tym poznawania innych ludzi oraz ich problemów życiowych,

• osobistych związanych z kształtowaniem własnego statusu i prestiżu społeczno-zawodowego, uznania i akceptacji osobistej;

Targi

Oferujemy zakwaterowanie na najważniejszych imprezach targowych w krajach Nadbałtyckich, WNP, Europy, Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Tematyka organizowanych imprez obejmuje wszystkie najważniejsze działy gospodarki: górnictwo, energetyka, budownictwo, przemysł, metalurgia, art. spożywcze,kosmetyczne, maszyny, tekstylia, art. dziecięce, rolnictwo.

Delegacje

Regularne delegacja Klientów biznesowych to dla nas codzienna praca. Doskonale znamy mechanizmy funkcjonujące w podróżach biznesowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Znamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze zadanie to szybko i sprawnie zorganizować hotel lub wynająć samochód nawet w najdalszym zakątku świata. Pracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami dlatego nasi Klienci są z nami bezpieczni.

Konferencje

Organizacja konferencji to ważny element w naszej działalności. Wszystkie elementy muszą być doskonale zorganizowane. Zaplecze multimedialne, catering, agenda spotkania oraz świadczenia dodatkowe to wszystko jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom. Posiadamy szerokie doświadczenie w tym zakresie dlatego lista referencyjna Klientów, dla których pracujemy jest dostępna na życzenie.

Spotkania biznesowe

Spotkanie biznesowe cenniejsze niż Internet.
Jak ważne są dla Państwa spotkania biznesowe ze swoimi klientami?

W zespole MBT24 wiemy, że stanowią one klucz do nawiązania relacji biznesowej, która z kolei naturalnie przekształca się w regularną, wieloletnią współpracę. Nie szczędzimy na nie czasu ani energii. Niemal od początku naszej działalności stawiamy na bezpośredni kontakt z naszymi Partnerami. Mówiąc wprost – uwielbiamy je.

Wieloletnie doświadczenie, obserwacja nieustannie zmieniającego się rynku spowodowała, że od kilku już lat czujemy się ekspertami w organizacji spotkań biznesowych nie tylko dla nas samych, ale przede wszystkim dla Państwa.

Spotkania okolicznościowe, śniadania biznesowe, lunche, pikniki, wigilie firmowe, czy obsługa gości przyjezdnych to tematy, w których czujemy się naprawdę mocni. Z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze najkorzystniejszej lokalizacji, restauracji, dokładnie analizując przeznaczony do tego budżet i wszelkie sugestie. Każdą składową takiego spotkania (jak np. obsługa barmańska, muzyczna, gastronomiczna, fotograficzna) traktujemy jak swojego rodzaju puzzle, które chcemy dla Państwa złożyć w piękny niezapomniany obraz. I nie ma tu znaczenia czy ma być to wystawny bal w najbardziej ekskluzywnym hotelu czy integracja przy ognisku.

Znaczenie ma fakt, że perfekcyjnie zorganizowane, a potem przeprowadzone spotkanie biznesowe jest kluczem do dalszego rozwoju każdej Firmy, również Waszej.

Bilety promowe

Połączenia promowe to nasz ulubiony coraz bardziej popularny wśród Klientów biznesowych produkt.

Hotele

Codziennie rezerwujemy hotele dla naszych Klientów używając tylko sprawdzonych narzędzi. Oferujemy bardzo korzystne ceny oraz warunki rezerwacji. Nasza propozycja jest zawsze doskonale wyselekcjonowana, a oferowane hotele dobierane są również pod kątem budżetu jakim firma dysponuje.

Wynajem aut

Oferujemy szeroki wybór aut na całym świecie, w różnych kategoriach zgodnie z preferencjami. Współpracujemy ściśle z czołowymi markami globalnymi oraz wieloma lokalnymi wypożyczalniami, dzięki czemu Klienci zawsze mogą liczyć na analizę najkorzystniejszych cen i warunków.

Szybka kolej

Rezerwujemy bilety szybkiej kolei na świecie oraz PKP Intercity.

Wizy

Organizujemy wizy dla Klientów do wielu krajów świata. Pomagamy w wypełnianiu wniosków wizowych, przez co nasi Klienci oszczędzają czas. Oczywiście nie możemy wypełnić wniosków za Klientów, ale nasi doradcy przeprowadzają przez cały proces, aż do uzyskania wizy. Dostarczamy dokumenty tylko za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo, a dane wykorzystujemy jedynie do realizacji zlecenia.

Transfery

Oferuje profesjonalną obsługę firm w zakresie transportu osób w głównych miastach w Polsce na terenie Unii Europejskiej jak również poza. Transfery z głównych lotnisk na świecie do wybranego hotelu to nasza specjalność. Poszerzyliśmy jednak naszą ofertę o dodatkowe transfery z/do Warszawy spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów biznesowych. Transfery dla Klientów VIP oraz prywatne taksówki również znajdują się w naszej ofercie.

Potrzebujesz pomocy w organizacji wyjazdu biznesowego?
Zadzwoń
lub
Napisz
do nas... Każde zapytanie traktujemy indywidualnie. Słuchamy. Analizujemy. Działamy.