Podróże służbowe, prywatne

W trosce o podwyższenie jakości i wygody podróży chcielibyśmy zaproponować Państwu dodatkowe wsparcie i kompleksową obsługę. W naszej działalności zdajemy sobie sprawę jak ważna jest oszczędność czasu dlatego przygotowaliśmy usługę „Concierge”, która pozwoli Państwu go zaoszczędzić. Chcielibyśmy pomóc spełniać Państwa życzenia tak abyście mogli czerpać przyjemność z wolnego czasu. 
Termin „Concierge„ wywodzi się z języka francuskiego i pierwotnie oznaczało dozorcę domu. Współcześnie to konsultant, któremu można zlecić zajęcie się określonymi sprawami. 
Proponujemy Państwu usługę „Concierge” w ramach organizacji podróży służbowych.
Oferujemy swoją pomoc nie tylko w zakresie rezerwacji biletów lotniczych, kolejowych, promowych, hoteli, aut czy pośrednictwa wizowego. Chcielibyśmy również zaoferować  bilety sportowe i bilety na wydarzenia muzyczne na świecie, lounge pass i ubezpieczenia. Pomożemy zorganizować konferencję, spotkanie integracyjne dla pracowników firmy czy Wigilię. Chętnie polecimy dobrą restaurację w miejscu do którego się udajecie, pomożemy w rezerwacji stolika, parkingu czy przewodnika, który oprowadzi po najważniejszych zabytkach i miejscach. 
Zadbamy również o Państwa urlop i czas wolny. Wyjazd na narty, weekend w SPA, rzymskie wakacje a może wypoczynek z rodziną w Chorwacji?  Pomożemy zorganizować  wakacje tak aby dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń.
Misję „Concierge” staramy się realizować sprawnie i profesjonalnie, dołożymy wszelkich starań aby Państwa podróż przebiegła komfortowo i bezproblemowo.
 

Wizy

Pośredniczymy w zorganizowaniu wiz na całym świecie, w organizacji poparcia wizowego do krajów WNP (wizy do Rosji, wizy na Białoruś, wizy do Kazachstanu, wizy do Uzbekistanu) Czytaj więcej

Szybka kolej

Idealny sposób na przemieszczenie się podczas podróży służbowych! Podróże pociągiem są szybkie, wygodne, bezstresowe i pozwalają spokojnie cieszyć się pięknymi widokami w trakcie jazdy. Czytaj więcej