Podróże służbowe, prywatne

W trosce o podwyższenie jakości i wygody podróży chcielibyśmy zaproponować Państwu dodatkowe wsparcie i kompleksową obsługę. W naszej działalności zdajemy sobie sprawę jak ważna jest oszczędność czasu dlatego przygotowaliśmy usługę „Concierge”, która pozwoli Państwu go zaoszczędzić. Chcielibyśmy pomóc spełniać Państwa życzenia tak abyście mogli czerpać przyjemność z wolnego czasu. 
Termin „Concierge„ wywodzi się z języka francuskiego i pierwotnie oznaczało dozorcę domu. Współcześnie to konsultant, któremu można zlecić zajęcie się określonymi sprawami. 
Proponujemy Państwu usługę „Concierge” w ramach organizacji podróży służbowych.
Oferujemy swoją pomoc nie tylko w zakresie rezerwacji biletów lotniczych, kolejowych, promowych, hoteli, aut czy pośrednictwa wizowego. Chcielibyśmy również zaoferować  bilety sportowe i bilety na wydarzenia muzyczne na świecie, lounge pass i ubezpieczenia. Pomożemy zorganizować konferencję, spotkanie integracyjne dla pracowników firmy czy Wigilię. Chętnie polecimy dobrą restaurację w miejscu do którego się udajecie, pomożemy w rezerwacji stolika, parkingu czy przewodnika, który oprowadzi po najważniejszych zabytkach i miejscach. 
Zadbamy również o Państwa urlop i czas wolny. Wyjazd na narty, weekend w SPA, rzymskie wakacje a może wypoczynek z rodziną w Chorwacji?  Pomożemy zorganizować  wakacje tak aby dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń.
Misję „Concierge” staramy się realizować sprawnie i profesjonalnie, dołożymy wszelkich starań aby Państwa podróż przebiegła komfortowo i bezproblemowo.
 

Ubezpieczenia

Prezentujemy Państwu szereg ubezpieczeń, niezbędnych nie tylko w podróży służbowej. Zapraszamy do skorzystania m.in. z ubezpieczeń: dla małych i średnich przedsiębiorstw... Czytaj więcej

Szybka kolej

Idealny sposób na przemieszczenie się podczas podróży służbowych! Podróże pociągiem są szybkie, wygodne, bezstresowe i pozwalają spokojnie cieszyć się pięknymi widokami w trakcie jazdy. Czytaj więcej