Słuchamy. Analizujemy. Działamy.

Kim jesteśmy

Dlaczego warto nam zaufać?

Indywidualne
podejście

Pasja

Działanie

MBT24.pl Spółka z o.o, czyli Magellan Business Travel powstała w wyniku przekształcenia ponad 12-letniej działalności Biura Podróży Magellan i jest kolejnym naturalnym etapem rozwoju marki na polskim rynku. Marka mbt24 z biegiem lat pozyskała szerokie grono Klientów biznesowych, dzięki którym może dalej dynamicznie się rozwijać. Ponad 12 letnia aktywna działalność niegdyś Biura Podróży Magellan mocno zakorzeniona na lokalnym rynku stanowi nadal bardzo ważny filar firmy i zajmuje się głównie sprzedażą agencyjną oferty wakacyjnej.

Ogromne doświadczenie we współpracy z firmami oraz pasja z jaką podchodzimy do podróży sprawiły, że spółka dostosowała swoje porfolio usług do potrzeb rynku turystyki biznesowej rozwijając się w stronę wyjazdów szytych na miarę, spotkań biznesowych, wyjazdów na najważniejsze imprezy targowe oraz sportowe.

Naszą mocną stroną są wyjazdy dla firm o charakterze integracyjnym, konferencje międzynarodowe, imprezy sportowe jak również targowe. Posiadamy referencje od największych firm zarówno polskich jak i międzynarodowych. Zespół mbt24 tworzą doświadczone osoby doskonale rozumiejące potrzeby Klientów i nieustannie podnoszące swoje kwalifikacje. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy działają w dobrze znanych dziedzinach i doskonale odnajdują się na zajmowanych stanowiskach. Dużo podróżują, dzięki czemu mogą pracować zgodnie z zasadą sprawdzonego concierge.

Dzięki dużym zmianom zachodzącym na rynku turystyki biznesowej oraz wakacyjnej jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie i dokładnie śledzimy aktualne trendy, dzięki czemu wyróżniamy się doskonałą wiedzą oraz znajomością obszaru, na którym działamy. Dostrajamy się do naturalnego nurtu rynku, co pozwala nam brać udział w działaniach, które kształtują sferę turystyki w każdym jej aspekcie. Budujemy swoje doświadczenia w oparciu o gotowość do podejmowania dynamicznych decyzji. Uważamy, że chęć podejmowania wyzwań jest równie istotna, co wiedza i profesjonalizm.

Nasza pozycja na rynku budowana jest dzięki indywidualnemu podejściu do kontaktu z klientem. Potrzeby klienta stawiamy na pierwszym miejscu i z jego sugestii, opinii oraz całokształtu współpracy, wyciągamy na bieżąco wnioski, które pozwalają nam podnosić kwalifikacje i zapewniają długotrwałe zaufanie, którym obdarzyło nas do tej pory już wielu kontrahentów. Dlatego też cyklicznie organizujemy konkurs MBT AWARDS, w którym klienci mogą jasno i otwarcie zdefiniować rezultaty naszej pracy.

Myślą przewodnią, która towarzyszyła nam od zawsze, jest działanie i pasja. Wierzymy, że aby dotrzeć na szczyt, należy nie tylko mierzyć wysoko, ale również pamiętać o pełnym zaangażowaniu i solidnych podstawach.

W naszej firmie panuje zasada absolutnego wzajemnego wsparcia i jesteśmy dumni z tego jakich Klientów mamy zaszczyt obsługiwać. Jak to możliwe? Zasada jest prosta! Jesteśmy prawdziwi, kochamy to co robimy, jednocześnie z ogromną pokorą i szacunkiem podchodząc do ponad 13 letniego dorobku.

Poznaj nas!

Klikaj w zdjęcia i poznaj każdego nas

Magdalena
Rosła

Aleksandra
Wojtyś

Mateusz
Guzowski

Marta
Dopierała

Aleksandra
Hudańska

Anna Kwiatkowska

Katarzyna
Ludkiewicz

Kalina
Borecka

Natalia
Grzegorzewska

Galerie wydarzeń

Nasze eventy i realizacje w obiektywie

Spotkanie w kujawsko - pomorskiej winnicy

Potrzebujesz pomocy w organizacji wyjazdu biznesowego?
Zadzwoń
lub
Napisz
do nas... Każde zapytanie traktujemy indywidualnie. Słuchamy. Analizujemy. Działamy.