O nas

MBT24.pl czyli Magellan Business Travel to marka tworzona przed młody zespół ludzi pełnych energii i pasji juz od ponad 11 lat. Nie boimy się wyzwań i bezustannie poszerzamy swoje kompetencje, a dzięki temu także portfolio zadowolonych Klientów z najrozmaitszych branż biznesowych – budowlanej, spożywczej, motoryzacyjnej, agro, tekstylnej i wielu innych. Lista firm, które nam zaufały powiększa się z każdą kolejną realizacją wyjazdu na targi, konferencje, imprezy integracyjne i inne eventy. 
 
Najważniejsze cechy naszego zespołu oraz charakteru naszej pracy to szybkość oraz elastyczność działania. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż potrzeby Klientów Biznesowych różnią się od siebie, dlatego każdego traktujemy indywidualnie układając propozycje od podstaw zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Nie stawiamy sobie ograniczeń dotyczących zakresu usług i na każdym kroku staramy się wyjść naprzeciw Waszym potrzebom.
 
Każdy z działów naszego biura korzysta ze współpracy ze sprawdzonymi i zaufanymi Partnerami, którzy podobnie jak MBT stawiają na jakość i szybkość oferowanych usług. 
Jeżeli szukasz najlepszych opiekunów dla wyjazdowego zaplecza Twojej firmy – nie mogłeś trafić lepiej! Sprawdź zespol MBT już dziś a organizacja targów, konferencji lub wyjazdów służbowych stanie się łatwa jak nigdy przedtem!
  

Ubezpieczenia

Prezentujemy Państwu szereg ubezpieczeń, niezbędnych nie tylko w podróży służbowej. Zapraszamy do skorzystania m.in. z ubezpieczeń: dla małych i średnich przedsiębiorstw... Czytaj więcej

Wizy

Pośredniczymy w zorganizowaniu wiz na całym świecie, w organizacji poparcia wizowego do krajów WNP (wizy do Rosji, wizy na Białoruś, wizy do Kazachstanu, wizy do Uzbekistanu) Czytaj więcej