Bezpłatne szkolenia

Dla naszych Klientów przeprowadzamy bezpłatne szkolenie adresowane do pracowników zajmujących się zamawianiem usług w ramach podróży służbowych. Uczymy jak optymalizować koszty oraz prawidłowo nimi zarządzać. Podpowiadamy na jakich obszarach widzimy możliwości optymalizacji. Szkolenia prowadzimy w profesjonalnie przygotowanych w tym celu salkach w siedzibie naszej firmie.

Dodatkowo we współpracy z wykwalifikowanym zespołem szkoleniowców prowadzimy seminaria poświęcone tematyce redukcji kosztów podróży służbowych.

Szkolenie pozwala na zapoznanie się z terminologią, procesami i zagadnieniami związanymi z przedmiotem umowy, co w efekcie może prowadzić do zwiększenia efektywności współpracy i obniżenia kosztów podróży w Państwa firmie.

Wizy

Pośredniczymy w zorganizowaniu wiz na całym świecie, w organizacji poparcia wizowego do krajów WNP (wizy do Rosji, wizy na Białoruś, wizy do Kazachstanu, wizy do Uzbekistanu) Czytaj więcej

Szybka kolej

Idealny sposób na przemieszczenie się podczas podróży służbowych! Podróże pociągiem są szybkie, wygodne, bezstresowe i pozwalają spokojnie cieszyć się pięknymi widokami w trakcie jazdy. Czytaj więcej