Bezpłatne szkolenia

Dla naszych Klientów przeprowadzamy bezpłatne szkolenie adresowane do pracowników zajmujących się zamawianiem usług w ramach podróży służbowych. Uczymy jak optymalizować koszty oraz prawidłowo nimi zarządzać. Podpowiadamy na jakich obszarach widzimy możliwości optymalizacji. Szkolenia prowadzimy w profesjonalnie przygotowanych w tym celu salkach w siedzibie naszej firmie.

Dodatkowo we współpracy z wykwalifikowanym zespołem szkoleniowców prowadzimy seminaria poświęcone tematyce redukcji kosztów podróży służbowych.

Szkolenie pozwala na zapoznanie się z terminologią, procesami i zagadnieniami związanymi z przedmiotem umowy, co w efekcie może prowadzić do zwiększenia efektywności współpracy i obniżenia kosztów podróży w Państwa firmie.

Wizy

Pośredniczymy w zorganizowaniu wiz na całym świecie, w organizacji poparcia wizowego do krajów WNP (wizy do Rosji, wizy na Białoruś, wizy do Kazachstanu, wizy do Uzbekistanu) Czytaj więcej

Ubezpieczenia

Prezentujemy Państwu szereg ubezpieczeń, niezbędnych nie tylko w podróży służbowej. Zapraszamy do skorzystania m.in. z ubezpieczeń: dla małych i średnich przedsiębiorstw... Czytaj więcej