Lounge pass

Oferujemy możliwość korzystania z ponad 150 salonów VIP na ponad 99 lotniskach, w 35 krajach na całym świecie, w szczególności w Wielkiej Brytanii.

Podróżni mogą zamienić gwar lotniska na ciszę i comfort, jaki panuje w  salonie VIP, gdzie korzystają z chwili relaksu przy darmowych drinkach, przekąskach, oraz lekturze gazet czy magazynów branżowych. Naszym największym atutem są konkurencyjne ceny zaczynające się od £13.5 za osobę.

Oferujemy login do systemu  skąd otrzymają Państwo natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji Lounge Pass, co znacznie redukuje czas poświęcony na rezerwację w porównaniu z telefonicznym kontaktem z działem rezerwacyjnym. Salony są zlokalizowane w wielu strategicznych miejscach. Jednocześnie, nasze wysiłki koncentrują się na ciągłym rozszerzaniu ilości oferowanych salonów na całym świecie.

Współpracujemy z największą firmą  obsługującą salony VIP na lotniskach na całym świecie, oraz dysponującą niekwestionowanym doświadczeniem w dostarczaniu usług w zakresie dostępu do salonów VIP, zarówno w Wielkiej Brytanii jak I na całym świecie, docierając do grona liczącego prawie 3 miliony klientów.

Zapraszamy!
www.loungepass.com 

Szybka kolej

Idealny sposób na przemieszczenie się podczas podróży służbowych! Podróże pociągiem są szybkie, wygodne, bezstresowe i pozwalają spokojnie cieszyć się pięknymi widokami w trakcie jazdy. Czytaj więcej

Ubezpieczenia

Prezentujemy Państwu szereg ubezpieczeń, niezbędnych nie tylko w podróży służbowej. Zapraszamy do skorzystania m.in. z ubezpieczeń: dla małych i średnich przedsiębiorstw... Czytaj więcej