Lounge pass

Oferujemy możliwość korzystania z ponad 150 salonów VIP na ponad 99 lotniskach, w 35 krajach na całym świecie, w szczególności w Wielkiej Brytanii.

Podróżni mogą zamienić gwar lotniska na ciszę i comfort, jaki panuje w  salonie VIP, gdzie korzystają z chwili relaksu przy darmowych drinkach, przekąskach, oraz lekturze gazet czy magazynów branżowych. Naszym największym atutem są konkurencyjne ceny zaczynające się od £13.5 za osobę.

Oferujemy login do systemu  skąd otrzymają Państwo natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji Lounge Pass, co znacznie redukuje czas poświęcony na rezerwację w porównaniu z telefonicznym kontaktem z działem rezerwacyjnym. Salony są zlokalizowane w wielu strategicznych miejscach. Jednocześnie, nasze wysiłki koncentrują się na ciągłym rozszerzaniu ilości oferowanych salonów na całym świecie.

Współpracujemy z największą firmą  obsługującą salony VIP na lotniskach na całym świecie, oraz dysponującą niekwestionowanym doświadczeniem w dostarczaniu usług w zakresie dostępu do salonów VIP, zarówno w Wielkiej Brytanii jak I na całym świecie, docierając do grona liczącego prawie 3 miliony klientów.

Zapraszamy!
www.loungepass.com 

Wizy

Pośredniczymy w zorganizowaniu wiz na całym świecie, w organizacji poparcia wizowego do krajów WNP (wizy do Rosji, wizy na Białoruś, wizy do Kazachstanu, wizy do Uzbekistanu) Czytaj więcej

Szybka kolej

Idealny sposób na przemieszczenie się podczas podróży służbowych! Podróże pociągiem są szybkie, wygodne, bezstresowe i pozwalają spokojnie cieszyć się pięknymi widokami w trakcie jazdy. Czytaj więcej