Travel policy

Nasza firma rozpoczynając współpracę z nowym Klientem poznaje jego zwyczaje i potrzeby i jest to proces, na który potrzeba najwięcej czasu. Standardowo pojawiają się zagadnienia, których ustalenie już na początku jest niezwykle istotne z punktu widzenia efektywności działań. Dlatego też już na etapie podpisywania umowy, z myślą o potrzebach Państwa firmy i pracowników tworzymy wspólnie Travel Policy.

Dążymy do tego, aby nasza rola w obsłudze Państwa firmy nie ograniczała się jedynie do przyjęcia i wykonania zamówienia ale aby było w niej również profesjonalne doradztwo oraz pomoc w sytuacjach kryzysowych (np. strajki czy wstrzymane loty z uwagi na zmianę warunków atmosferycznych). Podstawowym założeniem Travel Policy jest poznanie Państwa dotychczasowej polityki i wymagań związanych z podróżami służbowymi a także zaproponowanie narzędzi oraz metod optymalizujących koszty.

W Travel Policy, w zależności od Państwa potrzeb mogą znaleźć się m. in.: najczęstsze kierunki, do których Państwo podróżujecie, preferencje dotyczące linii lotniczych, sieci hotelowych, wypożyczalni samochodów, lista osób upoważnionych do składania zamówień na poszczególne lub wszystkie usługi, preferencje poszczególnych pracowników dotyczące zamawianych dodatkowych usług i wiele innych.

Wizy

Pośredniczymy w zorganizowaniu wiz na całym świecie, w organizacji poparcia wizowego do krajów WNP (wizy do Rosji, wizy na Białoruś, wizy do Kazachstanu, wizy do Uzbekistanu) Czytaj więcej

Ubezpieczenia

Prezentujemy Państwu szereg ubezpieczeń, niezbędnych nie tylko w podróży służbowej. Zapraszamy do skorzystania m.in. z ubezpieczeń: dla małych i średnich przedsiębiorstw... Czytaj więcej