Szybka kolej

Idealny sposób na przemieszczanie się podczas podróży służbowych! Podróże pociągiem są szybkie, wygodne, bezstresowe i pozwalają spokojnie cieszyć się pięknymi widokami w trakcie jazdy.

Chcecie Państwo poznać Niemcy na swój sposób, przybyć wprost do "serca miasta" i to bardzo szybko? Z Deutsche Bahn - koleją jest to możliwe. - Mamy dla Państwa doskonałą propozycję!
 
Podróżujcie Państwo z nami nawet aż do 300 km/h - np. z Berlina do Frankfurtu n/M tylko w 3 godziny i 35 minut.
 
Również Państwa komfort jest dla nas bardzo ważny. Kolej DB proponuje Państwu nowocześnie wyposażone pociągi i szeroki zakres usług. Przyjazna załoga stoi zawsze do Państwa dyspozycji, a w wagonie restauracyjnym macie Państwo możliwość nie tylko cieszyć się podróżą, ale i delektować się kulinarnie.
 
POCIĄGI:

Intercity Express (ICE) - jazda do 330 km/h
Dzięki superekspresowi ICE osiągającemu prędkość do 330 km/h możemy zaoferować Państwu najszybsze, najnowocześniejsze i cechujące się najwyższym komfortem połączenie. Pociąg wjeżdża do dużych centrów w Niemczech, a także do miast w Szwajcarii, Austrii, Belgii, Holandii, Francji i Danii.

ICE Sprinter - jeszcze szybciej do niemieckich metropolii!
Najszybszy sposób na podróż do metropolii Niemiec. Dzięki ICE Sprinter można podróżować bez przystanków z Berlina do Frankfurtu w zaledwie trzy i pół godziny. Intercity i Eurocity na polskich drogach Wygodnie i bezpiecznie z Polski do Niemiec Klasyczny Intercity (IC) tworzy połączenie pomiędzy większymi miastami w Niemczech. Pociągi o takim samym międzynarodowym standardzie, wyjeżdżające z Niemiec do większych miast europejskich w krajach sąsiedzkich, to Eurocity (EC). Do tej grupy należą Ekspres Warszawa-Berlin, który trzykrotnie w ciągu dnia kursuje z Warszawy i Poznania do Frankfurtu (nad Odrą) i Berlina oraz ECE z Krakowa lub Szczecina do Berlina.

  • Zalety podróżowania koleją:
  • Szybko i korzystnie
  • Wygodnie i komfortowo
  • Możliwość odpoczynku oraz spokojnej pracy
  • Pewny dojazd do celu
  • Ochrona środowiska
  • Przekonajcie się Państwo sami


Życzymy Państwu szczęśliwej podróży!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

 

Zadzwoń: +48 52 323 80 40 lub wyślij nam wiadomość e-mail na adres mbt@mbt24.pl

Ubezpieczenia

Prezentujemy Państwu szereg ubezpieczeń, niezbędnych nie tylko w podróży służbowej. Zapraszamy do skorzystania m.in. z ubezpieczeń: dla małych i średnich przedsiębiorstw... Czytaj więcej

Wizy

Pośredniczymy w zorganizowaniu wiz na całym świecie, w organizacji poparcia wizowego do krajów WNP (wizy do Rosji, wizy na Białoruś, wizy do Kazachstanu, wizy do Uzbekistanu) Czytaj więcej