Szybka kolej

Idealny sposób na przemieszczanie się podczas podróży służbowych! Podróże pociągiem są szybkie, wygodne, bezstresowe i pozwalają spokojnie cieszyć się pięknymi widokami w trakcie jazdy.

Chcecie Państwo poznać Niemcy na swój sposób, przybyć wprost do "serca miasta" i to bardzo szybko? Z Deutsche Bahn - koleją jest to możliwe. - Mamy dla Państwa doskonałą propozycję!
 
Podróżujcie Państwo z nami nawet aż do 300 km/h - np. z Berlina do Frankfurtu n/M tylko w 3 godziny i 35 minut.
 
Również Państwa komfort jest dla nas bardzo ważny. Kolej DB proponuje Państwu nowocześnie wyposażone pociągi i szeroki zakres usług. Przyjazna załoga stoi zawsze do Państwa dyspozycji, a w wagonie restauracyjnym macie Państwo możliwość nie tylko cieszyć się podróżą, ale i delektować się kulinarnie.
 
POCIĄGI:

Intercity Express (ICE) - jazda do 330 km/h
Dzięki superekspresowi ICE osiągającemu prędkość do 330 km/h możemy zaoferować Państwu najszybsze, najnowocześniejsze i cechujące się najwyższym komfortem połączenie. Pociąg wjeżdża do dużych centrów w Niemczech, a także do miast w Szwajcarii, Austrii, Belgii, Holandii, Francji i Danii.

ICE Sprinter - jeszcze szybciej do niemieckich metropolii!
Najszybszy sposób na podróż do metropolii Niemiec. Dzięki ICE Sprinter można podróżować bez przystanków z Berlina do Frankfurtu w zaledwie trzy i pół godziny. Intercity i Eurocity na polskich drogach Wygodnie i bezpiecznie z Polski do Niemiec Klasyczny Intercity (IC) tworzy połączenie pomiędzy większymi miastami w Niemczech. Pociągi o takim samym międzynarodowym standardzie, wyjeżdżające z Niemiec do większych miast europejskich w krajach sąsiedzkich, to Eurocity (EC). Do tej grupy należą Ekspres Warszawa-Berlin, który trzykrotnie w ciągu dnia kursuje z Warszawy i Poznania do Frankfurtu (nad Odrą) i Berlina oraz ECE z Krakowa lub Szczecina do Berlina.

  • Zalety podróżowania koleją:
  • Szybko i korzystnie
  • Wygodnie i komfortowo
  • Możliwość odpoczynku oraz spokojnej pracy
  • Pewny dojazd do celu
  • Ochrona środowiska
  • Przekonajcie się Państwo sami


Życzymy Państwu szczęśliwej podróży!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

 

Zadzwoń: +48 52 323 80 40 lub wyślij nam wiadomość e-mail na adres mbt@mbt24.pl

Wizy

Pośredniczymy w zorganizowaniu wiz na całym świecie, w organizacji poparcia wizowego do krajów WNP (wizy do Rosji, wizy na Białoruś, wizy do Kazachstanu, wizy do Uzbekistanu) Czytaj więcej

Szybka kolej

Idealny sposób na przemieszczenie się podczas podróży służbowych! Podróże pociągiem są szybkie, wygodne, bezstresowe i pozwalają spokojnie cieszyć się pięknymi widokami w trakcie jazdy. Czytaj więcej