Wyjazdy firmowe

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z polskimi oraz międzynarodowymi Klientami. Od 14 lat jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie rezerwacji hoteli na największe targi na świecie, a regularne delegacje to nasza specjalność.

Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy detal. Tutaj każdy element musi pasować do całej układanki. Rozumiemy doskonale na czym polega podróż biznesowa, dlatego indywidualnie dobieramy propozycje do każdego Klienta tak, aby konkurencyjna cena zawsze łączyła się z bezpieczeństwem realizacji zamówienia.

Nasz zespół świetnie się sprawdza również w sytuacjach nagłych, podbramkowych, dlatego nasi Klienci czują się z nami bezpiecznie. Produkt biznesowy w ostatnim czasie przeszedł bardzo dużą przemianę, a spółka zyskała szerokie grono stabilnych partnerów biznesowych. Nasza ścisła współpraca z firmą Dinners Club International stwarza naszym Klientom bezpieczne podłoże do finansowania podróży biznesowych oraz oferuje bardzo atrakcyjne warunki współpracy.


Kursy
Językowe
Targi
Delegacje
Konferencje
Transfery