ZWIĘKSZAMY MOCE :)

Miło nam zakomunikować, że do naszego zespołu od maja dołączyła Natalia. Pozytywne nastawienie i wieczny uśmiech na twarzy pomaga jej na co dzień w budowaniu znakomitych relacji z Klientami, a także zespołem. Natalia jest ukierunkowana w pracy jak i w życiu na tworzeniu długofalowych i długotrwałych relacji międzyludzkich. Przemierzając naszą piękną Polskę, codziennie poznaje nowe osoby od których zawsze – jak sama mówi – uczy się czegoś nowego.

W życiu prywatnym szalona, pozy…tywna i otwarta, której odwieczną pasją jest cukiernictwo. Kreatorka najpyszniejszej bezy Pavlova w Bydgoszczy.
Te słodkie pyszności, które tworzy sprawiają, że czuje się osobą spełnioną. „Od zawsze kochałam piec i była to dla mnie ogromna odskocznia od codzienności, która mnie uspokaja i uczy ogromnej cierpliwości. Ktoś mnie kiedyś zapytał co Ty będziesz Natka robić w niebie…no jak to co, dalej piec swoje nieziemskie bezy” – mówi Natalia.

Poznajcie naszą miłą koleżankę!

Natalia Grzegorzewska jest odpowiedzialna za kontakt z Klientami biznesowymi z województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego.